Гадяцька міська рада
Полтавська область

ГРАФІК РУХУ МІСЬКОГО АВТОБУСА

 

 

 

Графік руху автобуса

ЕТАЛОН по міському маршруту

«Залізнична станція – КСП «Зелений гай»

№ з/п

Зупиночні пункти

1-й рейс

2-й рейс

3-й рейс

4-й рейс

5-й рейс

6-й рейс

1

АТП-15337

6.30

 

10.45

14.30

 

 

2

Терцентр

6.32

 

10.47

14.32

16.36

 

2

Малий круг

6.35

 

10.50

14.35

16.40

 

3

Залізнична станція

6.40

7.45

10.55

14.40

16.45

 

4

Вовча

6.42

7.46

10.57

14.42

16.47

 

5

Лохвицька

6.43

7.48

10.58

14.43

16.48

 

6

Автостанція №1

6.45

7.49

11.00

14.45

16.50

 

7

4 Школа

6.47

7.51

11.02

14.47

16.52

 

8

Тельмана

6.49

7.55

11.05

14.50

16.55

 

9

Дружби

6.51

8.00

11.08

14.52

16.57

 

10

Лікарня

6.55

8.12

11.12

14.55

17.00

18.20

11

Пошта

6.56

8.13

11.14

14.57

17.02

18.21

12

Сарський

6.58

8.17

11.17

14.58

17.03

18.22

13

Лісництво

6.59

8.18

11.19

14.59

17.04

18.23

14

Аграрний ліцей

7.01

8.19

11.21

15.01

17.06

18.24

15

Заяр

7.02

8.22

11.22

15.05

17.07

18.25

16

Дитячий будинок

7.03

8.23

11.23

15.07

17.08

18.26

17

Електростанція

7.04

8.24

11.24

15.08

17.09

18.30

18

КСП «Зелений гай»

7.05

8.25

11.25

15.10

17.10

18.35

19

КСП «Зелений гай»

7.20

8.25

11.30

15.15

17.20

18.40

20

Акація

7.21

8.26

11.31

15.16

17.21

18.41

21

Електростанція

7.22

8.27

11.32

15.17

17.22

18.42

22

Дитячий будинок

7.24

8.29

11.34

15.19

17.24

18.43

23

Заяр

7.26

8.31

11.35

15.21

17.26

18.45

24

Аграрний ліцей

7.30

8.35

11.36

15.22

17.27

18.46

25

Лісництво

7.31

8.37

11.37

15.23

17.28

18.47

26

Драгоманова

7.32

8.40

11.40

15.25

17.30

 

27

Соборна

7.34

8.45

11.45

15.30

17.35

 

28

Терцентр

7.37

8.50

11.50

15.35

17.40

18.50

29

Малий Круг

7.40

 

 

 

17.42

18.52

30

Автостанція №1

 

8.55

 

 

 

 

31

Залізнична станція

7.42

 

 

 

17:45

18.54

32

АТП-15337

 

8.57

11.55

 

18.00

18.55

Примітка: У вихідні та святкові дні 4-й та 6-й рейси відсутні