Відбулася друга очна сесія підвищення кваліфікації учителів початкової школи, які навчатимуть учнів 1-х класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2019/2020 навчальному році

Фото без опису13, 20-21.10.2018 на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради проведено другу очну сесію навчання вчителів початкової школи, які у 2019/2020 навчальному році будуть працювати з першими класами за новим Державним стандартом початкової загальної освіти.

Учасниками заходу стали педагоги закладів загальної середньої освіти міста Гадяча, Сергіївської ОТГ Гадяцького району, Біленченківського старостинського округу   Гадяцької міської ради.

Зміст початкової освіти у вимірі сьогодення; організація ефективного і безпечного освітнього середовища; педагогіка партнерства: сутність, основні принципи – саме з такими питаннями були ознайомлені учасники другої очної сесії навчання під керівництвом регіонального тренера Шимки Наталії Петрівни, методиста з початкової освіти методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради.

Окрім того наші вчителі опановують дистанційний онлайн-курс на сайті ed-era.com, який ознайомить їх з новим Державним стандартом початкової освіти та методиками компетентністного навчання. Це один із обов'язкових етапів підвищення кваліфікації педагогів, які навчатимуть перші класи у 2019/2020 навчальному році.

Дякуємо директору Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Смірновій Т.Ю. та заступнику директора з навчально-виховної роботи Нестерук С.І. за створені комфортні умови для проведення навчання вчителів.