Гадячани – учасники обласної військово-патріотичної гри «Петлюрівський вишкіл – 2018

Фото без описуЗ 28 вересня по 01 жовтня 2018 року у с. Вельбівка Гадяцького району на базі Дитячого оздоровчого табору «Горизонт» Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради  Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді за підтримки Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації вдруге проведено обласну військово-патріотичну гру «Петлюрівський вишкіл».

У змаганнях взяли участь вісімнадцять команд з усієї Полтавщини. Гра входить до обласної програми національно-патріотичного виховання. Вона має навчальну та оздоровчу цілі. Місто Гадяч на змаганнях представляв загін «Заярські козаки» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Гадяцької міської ради. Насиченою була програма заходу, діти брали участь у 7 конкурсах-змаганнях:

«Строю та пісні» – виконання стройових прийомів (згідно з вимогами Стройового статуту Збройних Сил України) та виконання державною мовою стройової пісні військово-патріотичного спрямування;

«Воєнно-історичний конкурс» – конкурс знавців історії України (Українська революція 1917-1921 років, українські військові формування першої чверті ХХ століття, життя і діяльність Симона Петлюри, вшанування його пам'яті, героїзм українців під час Другої світової війни, сучасні збройні сили України, війна на сході України (війна на Донбасі);

«Домедична допомога» (з надання першої долікарської допомоги з елементами евакуації «пораненого» із «зони обстрілу»);

«Вогнева підготовка» (мішень № 4 з дистанції 10 м);

«Туристсько-спортивна смуга перешкод» – команда за наданою «легендою» долає маршрут довжиною до 1 км, на якому за визначеним графіком проходження виконує завдання на етапах-перешкодах;

конкурс «Бівак» (таборування) – оцінювання побутових умов, дотримання санітарно-гігієнічних вимог, стану спорядження та особистих речей учасників гри;

«Метання учбової «гранати в ціль».

Вітаємо загін «Заярські козаки», який виборов ІІ місце в конкурсі «Вогнева підготовка» і достойно представив наше місто на обласних змаганнях, посівши 8 загальнокомандне місце.

Висловлюємо подяку за підготовку дітей до змагань керівникам команди – працівникам Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3: учителю фізичної культури Білоцерківцю Володимиру Івановичу та педагогу-організатору Деркач Валентині Анатоліївні.