Проведено міську серпневу педагогічну конференцію «Освіта Гадяча на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2017/2018 н. р. та основні завдання на 2018/2019 н. р.

28 серпня 2018 року в актовій залі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 вже традиційно зібралася педагогічна громадськість на міську серпневу конференцію «Освіта Гадяча на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2017/2018 н. р. та основні завдання на 2018/2019 н. р.».

У пленарному засіданні Конференції взяли участь працівники структурних підрозділів відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, керівники, педагогічні працівники всіх закладів загальної середньої та дошкільної освіти міста, представники відділу освіти Гадяцької районної державної адміністрації, відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Петрівсько-Роменської сільської ради, Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ст. ім. Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради, Комунального вищого навчального закладу «Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського», ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище», ДНЗ «Гадяцьке аграрне училище», Гадяцького дитячого будинку, Гадяцького районного будинку дитячої та юнацької творчості, закладів освіти Біленченківської сільської ради.

До складу президії Конференції було обрано: Бутенка С.М. – начальника відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради (голова); Дроботю Г.М. – першого заступника міського голову; Майбороду С.М. – завідувача методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради; Недвигу Г.А. – голову Гадяцької районної організації Профспілки працівників освіти і науки України; Зливко Л.О. – начальника відділу освіти Гадяцької районної державної адміністрації; Івко С.О. – начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради; Солодовник Т.М. – начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Петрівсько-Роменської сільської ради.

У своєму виступі перший заступник міського голови Дроботя Г.М. наголосив, що освіта є однією з пріоритетних галузей та зазначив, що завдання влади – забезпечити всіх, хто інтегрований в освітній процес, усім необхідним. Завдання вчителів і вихователів закладів освіти міста – дати дитині можливість отримати якісну освіту.

З вітальним словом до присутніх звернулася також начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Івко С.О.

Дипломами Департаменту освіти та науки Полтавської обласної державної адміністрації нагороджено преможців Обласного фестивалю дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят» – вихованців ЗДО «Первоцвіт» Харченко Анну та Титаренка Еріка.

Нагородами міської ради, відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради було відзначено працівників та колективи закладів освіти міста за сумлінну працю і галузеві досягнення.

Під час проведення заходу підбито підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої освіти міста у 2017/2018 н. р. році та визначено завдання галузі освіти міста на 2018/2019 н. р., які окреслив у своєму виступі начальник відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Бутенко С.М. Сучасні виклики та завдання методичної служби проаналізовано завідувачем методичного кабінету Гадяцької міської ради Майбородою С.М.

У обговоренні важливих освітянських питань взяли також участь: учитель початкових класів Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ст. ім. Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради Божко-Федюніна Валентина Миколаївна, яка проаналізувала готовність педагогічних працівників до впровадження Концепції Нової української школи; заступник директора з навчально-виховної роботи Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 Гадяцької міської ради Григор’єва Людмила Володимирівна, яка говорила про необхідність формування ключових компетентностей школярів; директор закладу дошкільної освіти № 10 «Казка» Гадяцької міської ради Щухомет Валентина Миколаївна, яка наголосила на необхідності ще більш тісної співпраці між закладами дошкільної та загальної середньої освіти міста; голова Гадяцької районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Недвига Галина Андріївна, яка відзначила необхідність тісної співпраці керівників, працівників закладів освіти з профспілковими організаціями різних рівнів; директор Комунального вищого навчального закладу «Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського» Насменчук Анатолій Миколайовиа, який ознайомив присутніх зі змінами у галузі вищої освіти.
За підсумками Конференції ухвалено рекомендації.

Делегати міської серпневої педагогічної конференції схвалили текст вітальної телеграми учасникам районної серпневої конференції та конференцій освітян Сергіївської та Петрівсько-Роменської ОТГ.

Вчителям, які будуть навчати у цьому навчальному році першокласників в умовах Нової української школи, першим заступником міського голови Дроботею Г.М. вручено відповідні Сертифікати.