Проведено семінар-практикум для вчителів (викладачів) фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни» закладів освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ

Фото без опису11 жовтня 2018 року на базі Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки Гадяцької міської ради проведено семінар-практикум для вчителів (викладачів) фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни»

закладів освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ «Упровадження засобів туризму в процесі фізичної культури школярів».

У методичному заході брали участь представники закладів загальної середньої освіти м. Гадяча (Гадяцька гімназія ім. Олени Пчілки, Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова, Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 3, Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 4), Сергіївської ОТГ (Сергіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Розбишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.), Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату І-ІІІ ступенів ім. Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради і Комунального вищого навчального закладу «Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського».

Семінар-практикум відкрив методист  методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Лисенко В.В., який ознайомив учасників  заходу з програмою роботи семінару та його головними завданнями.

Директор Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки Смірнова Т.Ю. представила для обговорення питання «Фізична культура – важлива складова освітнього процесу Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки» та розповіла про історію і спортивні досягнення закладу.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки Бутко В.В. розповіла про роль фізичного виховання у формуванні лідерських компетентностей всебічно розвиненої особистості.

Власний досвід роботи презентували вчителі фізичної культури закладу: Бовт С.М. «Формування навичок здорового способу життя, соціальної та громадянської компетентності засобами туризму в позаурочній час у Гадяцькій гімназії ім. Олени Пчілки»; Власенко А.Б. «Розвиток ключових компетентностей засобами спортивного орієнтування»; Сахно В.О. «Використання ІКТ на уроках фізичної культури»; Підгайний О.М. «Туризм – невід’ємна складова фізичної культури, спрямована на зміцнення здоров’я, розвиток фізичних, морально-вольових якостей учня (на прикладі діяльності профільного загону «Турист»)

У практичній частині методичного заходу педагогічні працівники закладів загальної середньої та вищої освіти мали змогу відвідати і проаналізувати практичні заняття: «Елемент пішохідного туризму «Навісна переправа» (учитель фізичної культури  Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки Підгайний О.М.); «Спортивне орієнтування на місцевості» (учитель  фізичної культури  Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки Власенко А.Б.).

За підсумками семінару-практикуму вироблено та схвалено для практичного використання у роботі методичні рекомендації для вчителів фізичної культури і курсу «Захист Вітчизни» закладів освіти міста та ОТГ.

Дякуємо всьому педагогічному колективу Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки за допомогу в організації та проведенні методичного заходу.