Проведено методичні дні методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради у ЗДО № 2 «Берізка»

Фото без описуЗ 19 по 23 листопада 2018 року проведено методичні дні методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради у ЗДО № 2  «Берізка» Гадяцької міської ради Полтавської області.

Методичні дні проводяться з метою організації цілеспрямованої роботи щодо вдосконалення і підвищення професійної майстерності педагогічних кадрів.

Методичні дні розпочалися знайомством працівників ММК із педагогічним колективом закладу дошкільної освіти. Завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Майборода С.М. та методист з дошкільної освіти Аколович Т.П. ознайомили працівників закладу з Планом проведення методичних днів методичного кабінету, зокрема, з питаннями щодо організації  науково-методичної, дослідницької роботи педагогічних працівників закладу, організації підвищення кваліфікації педагогічних працівників, організації методичної роботи, її результативністю тощо.

Педагоги презентували досвід роботи організації розвивального освітнього середовища за освітніми лініями Базового компоненту дошкільної освіти: «Особистість дитини»,«Дитина в соціумі», «Дитина у природному довкіллі», «Дитина у світі культури», «Гра дитини», «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», «Мовлення дитини». Також ознайомили з напрямки гурткової роботи, системою методичної роботи в закладі дошкільної освіти, забезпеченням соціально-психологічного супроводу учасників освітнього процесу, організацією інноваційної діяльності, організацією роботи з батьківською громадськістю.

Працівники ММК познайомилися з освітнім режимом закладу, з роботою завідувача Стогній Л.М., вихователя-методиста Вовк Л.О., відвідали заняття вихователів, практичного психолога,  музичних керівників та надали методичні рекомендації щодо вдосконалення освітнього процесу закладу дошкільної освіти.