Гадяцька міська рада

Засідання обласної колегії з питання стратегії розвитку туризму

Дата створення: 11:57 24.10.2018

Анатолій Насменчук (директор Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського ), Катерина Кувшинова (завідувач сектору Культури і туризму виконавчого комітету Гадяцької міської ради)та Оксана Панасенко (в.о. начальника відділу культури Гадяцької РДА) взяли участь в засіданні колегії Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації.Під час зустрічі, яка проходила в Музеї історії Полтавської битви державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви», пройшов розгляд нових ідей і напрацювань , обговорення актуальних питань з розвитку культури та туризму на Полтавщині.

Дата створення: 16:04 23.10.2018

23 жовтня 2018 року на базі закладу дошкільної освіти «Первоцвіт» Гадяцької міської ради проведено майстер-клас для вихователів закладів дошкільної освіти міста Гадяча та Сергіївської ОТГ «Методичні засади та психологічні основи впровадження прийомів ейдетики та мнемотехніки у роботі з дошкільниками».

Шановні жителі міста! УВАГА ВСІМ!

Дата створення: 08:51 23.10.2018

Виконавчий комітет Гадяцької міської ради попереджає, що 24 жовтня 2018 року з 9.45 до 10.45 в м. Гадяч та населених пунктах району заплановано проведення перевірки технічного стану системи централізованого оповіщення району.

Відбулася друга очна сесія підвищення кваліфікації учителів початкової школи, які навчатимуть учнів 1-х класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2019/2020 навчальному році

Дата створення: 08:29 23.10.2018

13, 20-21.10.2018 на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради проведено другу очну сесію навчання вчителів початкової школи, які у 2019/2020 навчальному році будуть працювати з першими класами за новим Державним стандартом початкової загальної освіти.

Штормове попередження

Дата створення: 15:46 22.10.2018

За інформацією  Полтавського обласного центру з гідрометеорології      24-25 жовтня очікується суттєве погіршення погодних умов: по території області пройдуть дощі, 25 жовтня місцями з мокрим снігом.

Увага конкурс!

Дата створення: 15:37 22.10.2018

Полтавська обласна Асоціація органів місцевого самоврядування проводить обласний конкурс образотворчого мистецтва серед дітей шкільного віку Полтавської області «Самоврядування очима дітей» та обласний фотоконкурс серед мешканців Полтавської області «Моя громада – на світлині» з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Проведено перше засідання творчої групи для практичних психологів та соціальних педагогів міста Гадяча та Сергіївської ОТГ «Використання арт-технік в роботі практичного психолога»

Дата створення: 08:59 22.10.2018

19 жовтня 2018 року на базі закладу дошкільної освіти № 2 «Берізка» було проведено перше засідання творчої групи для практичних психологів та соціальних педагогів міста Гадяча та Сергіївської ОТГ «Використання арт-технік в роботі практичного психолога з педагогами». У заході взяли участь 14 фахівців психологічної служби.