Гадяцька міська рада

Новини

Українська асоціація районних та обласних рад запрошує на навчання у фахових майстернях – реєстрація триває

Дата створення: 15:18 16.10.2018

Українська асоціація районних та обласних рад розпочинає новий сезон фахових майстерень у рамках проекту ПУЛЬС.

Проведено другий тренінг «Психологічне консультування: практичні навички» для практичних психологів та соціальних педагогів міста Гадяча та Сергіївської ОТГ

Дата створення: 15:10 16.10.2018

12 жовтня 2018 року на базі закладу дошкільної освіти «Первоцвіт» методистом методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Аколович Т.П. було проведено другий тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста Гадяча та Сергіївської ОТГ «Психологічне консультування: практичні навички».

Проведено семінар-практикум для вчителів (викладачів) фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни» закладів освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ

Дата створення: 14:58 16.10.2018

11 жовтня 2018 року на базі Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки Гадяцької міської ради проведено семінар-практикум для вчителів (викладачів) фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни»

Вітання зі святом - Днем захисника України!

Дата створення: 12:39 12.10.2018

Шановні захисники України!

Шановні суб’єкти господарювання!!!

Дата створення: 10:00 11.10.2018

Страшне лихо спіткала наших сусідів внаслідок вибухів на території шостого арсеналу Збройних Сил України поблизу м. Ічня Чернігівської області. Ми з вами не можемо залишитися байдужими до людського горя та стояти осторонь. В постраждалих районах є велика потреба в будівельних матеріалах: шифер, скло, цвяхи,  плівка та інші матеріали.

День Захисника України історія свята

Дата створення: 09:56 11.10.2018