ПОЧЕСНІ ГРОМАДЯНИ МІСТА ГАДЯЧА

АНДРІЄВСЬКИЙ МИХАЙЛО КОСТЯНТИНОВИЧ

(21 листопада 1922 року, м. Гадяч - 29 грудня 1998 року, м. Гадяч) - заслужений вчитель України, Герой соціалістичної праці. У 1940 році закінчив Гадяцьку середню школу №2. У 1956 році закінчив Харківський педагогічний інститут. 3 1962 року працював директором Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату імені Є.П. Кочергіна. Депутат Верховної Ради СРСР 9—10-го скликань.

Фото без описуБЕЗУХ ОЛЬГА ІВАНІВНА

(20 квітня 1963 року, - 05 квітня 2015 року, м. Гадяч). Народилася в с. Рашівка Гадяцького району. Працювала у Гадяцькій загальноосвітній школі №3. У 1998 році – обрана  депутатом міської ради. У 2012 році – обрана секретарем Гадяцької міської ради. Загалом, депутат Гадяцької міської ради 4-х скликань.

Фото без описуБРИКІН МИКОЛА МИХАЙЛОВИЧ

(народився 03 березня 1957 року) - громадянин України, освіта вища, безпартійний, пенсіонер. Учасник 26-ти чемпіонатів світу з гирьового спорту, на яких виборов: 199 золотих  і 200 бронзових медалей.

Депутат Гадяцької міської ради 6-го  скликання.

Фото без описуКАСЬЯНЕНКО КАТЕРИНА АНДРІЇВНА

(20 червня 1935 року, с. Грибовичі Львівської області - 24 липня 2022 року, м. Гадяч) - громадянка України, освіта базова вища (закінчила Львівський технікум житлово-комунального господарства за спеціальністю «технік-будівельник»). По закінченню навчання, була направлена до м. Полтави, а з 01 жовтня 1954 року - до м. Гадяча. Все своє життя Катерина Андріївна. пропрацювала у Виробничому управлінні житлово-комунального господарства. Трудовий шлях пройшла від рядового працівника до керівника цієї організації. З 1998 року по 2002 рік - депутат Гадяцької міської ради.

Фото без описуКЛОЧАН ОЛЕКСІЙ МИТРОФАНОВИЧ

(13 березня 1937 року, с. Колонтаїв Харківської області Краснокутського району (нині Богодухівський район) - 02 жовтня 2019 року, м. Гадяч). 56 років свого життя він присвятив педагогічній ниві. 49 років пропрацював в Гадяцькому училищі культури, з яких -14 років був заступником директора з навчально-виховної роботи. Громадська робота: понад 10 років - голова районного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, більше 30 років адміністратор-акомпаніатор самодіяльного ансамблю пісні «Золоте зерно». Депутат Гадяцької міської ради шести скликань, голова вуличного комітету.

Фото без описуОГРИЗЬКО ВАСИЛЬ ГАВРИЛОВИЧ

(народився 21 вересня 1938 року, с. Вельбівка Гадяцького району) - хірург, заслужений лікар України з 1981 року. Після закінчення Тернопільського державного медичного інституту працював лікарем-хірургом Свердловської міської лікарні Луганської обл. (1961-1968 рр.). 3 1972 року - очолював хірургічну службу Гадяцької центральної районної лікарні. Майже 50 років життя - віддав медицині. За успіхи у праці нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора, медалями.

Фото без описуСАВЧЕНКО ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА

(народилася 28 лютого 1953 року, м. Баку (Азейбарджан) Працювала в Гадяцькому райфінвідділі на посадах: інспектора бюджету, старшого інспектора бюджету, контролера-ревізора, головного бухгалтера, начальника інспекції держдоходів. В 1980 році була переведена на посаду інструктора райкому Компартії України. 3 листопада 1984 року по жовтень 1985 року працювала завідуючою райфінвідділом, а в жовтні 1985 року - обрана секретарем райкому партії. 3 1990 по 1992 роки працювала заступником і головою районної ради народних депутатів. В 1992 році перейшла працювати заступником керуючого Гадяцьким відділенням АК АПБ.

З 1998 року – обрана депутатом районної ради. З 2002 по 2015 роки - міський голова м. Гадяча.

Фото без описуСТОГНІЙ БОРИС СЕРГІЙОВИЧ

(народився 18 березня 1936 р. в с. Гречанівці Гадяцького району Полтавської області). У 1959 році закінчив електротехнічний факультет Київського політехнічного інституту (нині НТУ України «КПІ ім. І. Сікорського»). З 1961 року його життя тісно пов’язане з Інститутом електродинаміки НАН України. Тут Борис Сергійович розпочав свої перші наукові розробки й отримав найвагоміші результати, пройшовши шлях від аспіранта до доктора технічних наук, академіка НАН України. Автор понад 400 наукових праць, з яких 15 монографій, 36 винаходів і патентів.