2018

Рішення першого пленарного засідання сорок  першої сесії Гадяцької міської ради сьмого скликання "Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2018 р."
Рішення сорокової сесії Гадяцької міської ради сьмого скликання "Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2018 р."
Рішення тридцять восьмої сесії Гадяцької міської ради сьмого скликання "Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2018 р."