Начальник відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради:

Бутенко Станіслав Миколайович

Відповідно до рішення третьої сесії сьомого скликання Гадяцької міської ради від 10 грудня 2015 року створено відділ освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, який розпочав роботу 05 січня 2016 року. Начальником відділу призначено Бутенка Станіслава Миколайовича, головні спеціалісти відділу – Кузьменко Руслан Володимирович, Павленко Алла Миколаївна.

Відділ освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради є структурним підрозділом Гадяцької міської ради, підзвітний і підконтрольний Гадяцькій міській раді, з питань здійснення делегованих йому повноважень – Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації, а також з питань здійснення контролю за діяльністю підпорядкованих закладів та установ освіти – Державній інспекції навчальних закладів України та з питань щодо розвитку фізичної культури і спорту, молодіжної політики – Державній службі молоді та спорту України.

Адреса:  вул. Драгоманова,  буд. 4/2, м. Гадяч, 37300

Телефон: (05354) 3-21-28

Е-mail: voms_misto@meta.ua

Адреса  веб-сайту:  http://hadiach-voms.at.ua

Дні прийому: вівторок 10.00 – 12.00 год.; середа 15.00 – 17.00 год.