До уваги споживачів! Повідомлення про намір встановлення тарифу!

  • 904

 

Керуючись п. 2.5. « Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 р. №390 , комунальне підприємство «Гадяч-житло» доводить до відома споживачів інформацію про намір подання на розгляд та затвердження тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) для домогосподарств приватного сектору, які самостійно утримують контейнери (пластиковий контейнер MGB 120 л. на колесах, з кришкою).

  1. Розрахунок тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) для домогосподарств приватного сектору:

Згідно Рішення виконавчого комітету «Про затвердження тарифів на послугу з вивезення та утилізації твердих побутових відходів комунальному підприємству «Гадяч-житло», вартість вивезення та утилізації побутових відходів для населення – 132 грн.97 коп. в місяць за 1 м³(з ПДВ).

Планова норма накопичення ТПВ для домогосподарств приватного сектору, які самостійно утримують контейнери – 0,92 м³ люд./на рік (0,0767 м³ люд./на місяць) .

Планова вартість вивезення твердих побутових відходів для домогосподарств приватного сектору, які самостійно утримують контейнери – 10грн. 20 коп. в місяць на 1 чол.

(132,97грн.*0,0767м³(люд./міс)=10,20 грн. люд./міс.)

 

  1. Періодичність надання послуги:

Послуги з вивезення ТПВ надаються згідно встановлених графіків по підприємству.

 

  1. Обґрунтування причин встановлення тарифу.

Встановлення норми накопичення ТПВ для домогосподарств приватного сектору, які самостійно утримують контейнери, підтримання санітарного стану міста та недопущення утворення несанкціонованих сміттєзвалищ.

 

Зауваження та пропозиції надсилати на поштову адресу : КП «Гадяч-житло», вул. Драгоманова 22, м. Гадяч, Полтавська обл., 37300, або на електронну адресу cpgadiachzhitlo@gmail.com

 

Адміністрація  КП «Гадяч-житло»