Оприлюднення відомостей про кандидата на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради

Дата: 12.07.2019 11:31

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 №955 – відділ культури і туризму Гадяцької міської ради оприлюднює подані кандидатом на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради. Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидата можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронні пошту: hadiach_kultura@ukr.net.

Пропозиції приймаються до 18.07.2019 року.