Таблиця обліку заяв учасників АТО та бойових дій для виділення земельних ділянок для сільськогосподарського використання на землях комунальної власності Гадяцької міської ради, станом на 01.08.2021 року
№ п/п |
ПІП заявника |
Дата надходження заяви |
Місце реєстрації (проживання) |
Примітка |
1 |
Рукавков Анатолій Олександрович |
16.07.2019 |
місто Київ, вул. *,*, кв. ** |
Учасник б/д |
2 |
Куліш Сергій Анатолійович |
|
місто Київ, проспект * буд. *, кв. * |
Учасник б/д |
3 |
Чепіга Валентина Ярославівна |
23.10.2019 |
с. Веприк |
Учасник б/д |
4 |
Нестеренко Петро Олексійович |
23.10.2019 |
вул.*,*, кв. *, м. Бердичів |
Учасник б/д |
5 |
Нестеренко Людмила Василівна |
23.10.2019 |
вул.*,*, кв. *, м. Бердичів |
Учасник б/д |
6 |
Потебенько Андрій Сергійович |
23.10.2019 |
вул. *, *, с. Дударків, Бориспольського р-н |
Учасник б/д |
7 |
Потебенько Олександр Сергійович |
23.10.2019 |
вул.*,*, с. Дударків, Бориспільського р-н |
Учасник б/д |
8 |
Нещадим Олег Олегович |
23.10.2019 |
пр-т *,*, м. Київ |
Учасник б/д |
9 |
Нещадим Тетяна Русланівна |
23.10.2019 |
пр-т *,*, м. Київ |
Учасник б/д |
10 |
Луценко Сергій Віталійович |
23.10.2019 |
с. Березова Лука |
Учасник б/д |
11 |
Голубенко Олексій Володимирович |
23.10.2019 |
м. Харків, *,* |
Учасник б/д |
12 |
Гуттінгер Людмила Сергіївна |
23.10.2019 |
м. Маріуполь, вул. *, кв. * |
Учасник б/д |
13 |
Романенко Олександр Миколайович |
24.10.2019 |
с. Бобрик |
Учасник б/д |
14 |
Клименко В'ячеслав Едуардович |
05.11.2019 |
вул. Ч*, *, кв. *, м. Дружківка, Донецької обл. |
Учасник б/д |
15 |
Борисенко Артем Максимович |
05.11.2019 |
вул. *,*, село Ветхалівка, Гадяцького району |
Учасник б/д |
16 |
Невський Олександр Петрович |
05.11.2019 |
вул. М*,*, місто Одеса |
Учасник б/д |
17 |
Шатрава Віталій Володимирович |
26.12.2019 |
пр. *, *, кв. * м. Гадяч |
Учасник б/д в АТО |
18 |
Недвига Олег Вячеславович |
29.01.2020 |
вул. * , *, м. Гадяч |
Учасник б/д в АТО |
19 |
Назаренко Сергій Олексійович |
11.02.2020 |
вул. *м. Харків |
Учасник б/д в АТО |
20 |
Волощук Іван Володимирович |
12.09.2019 |
пр. *, * м. Гадяч
|
Учасник Революції Гідності |
21 |
Ворхта Маїна Миколаївна |
23.10.2019 |
вул. *, *, с. Дударків, Бориспільського району |
Мати загиблого в АТО |
22 |
Коношевич Іван Іванович |
28.10.2019 |
пр. * м. Гадяч |
Ветеран військової служби |
23 |
Свістелиник Володимир Васильович |
27.11.2019 |
вул. * м. Гадяч |
Інвалід війни |
24 |
Барабаш Микола Миколайович |
20.01.2020 |
вул. * м. Гадяч |
Інвалід війни |
25 |
Сторож Микола Васильович |
10.03.2020 |
вул. *, село Степаненки |
Інвалід 2 групи, ветеран війни |
26 |
Іванов Вячеслав Вікторович |
09.12.2019 |
вул. * м. Гадяч |
Учасник б/д в ДРА |
27 |
Ланчинський Володимир Миколайович |
17.07.2020 |
село Веприк, пр. * |
Уч. б/д в АТО |
28 |
Воловик Ігор Сергійович |
11.08.2020 |
вул. * м. Гадяч |
Уч. б/д в ООС |
29 |
Попова Катерина Сергіївна |
08.09.2020 |
проспект М*, *, кв *, місто Маріуполь |
Уч. б/д в АТО |
30 |
Гупало Оксана Євгеніївна |
15.10.2020 |
вул. *, *, кв. *, м. Київ |
Уч. б/д в АТО |
31 |
Панасейко Олександр Сергійович |
08.12.2020 |
вул. *, *, кв. * (зареєстрований в м. Одеса, вул. *) |
Уч. б/д в АТО |
32 |
Стрельцов Андрій Валентинович |
18.12.2020 |
вул. *, *, місто Гадяч |
Уч. б/д в АТО |
33 |
Семеренко Олександр Васильович |
13.01.2021 |
вул. *, місто Гадяч |
Уч. б/д |
34 |
Потебенько Людмила Василівна |
24.02.2021 |
вул. *, м. Гадяч |
Вдова загиблого ветерана війни |
35 |
Чеперис Євгеній Романович |
09.03.2021 |
с. Мартинівка, вул. * |
Уч. б/д в ООС |
36 |
Бугай Анатолій Анатолійович |
09.03.2021 |
село Велике, вул. * |
Уч. б/д в ООС |
37 |
Пилипенко Василь Сергійович |
09.03.2021 |
с. Веприк, вул. * |
Ветеран війни, інвалід |
38 |
Борисенко Максим Михайлович |
10.03.2021 |
вул. *, м. Гадяч |
Уч. б/д в ООС |
39 |
Хромцова Марія Іванівна |
09.03.2021 |
село Розбишівка, Миргородського району |
Мати загиблого в АТО (Дзюбана І. І.) |
40 |
Дем'янчук Василь Віталійович |
19.04.2021 |
село Сари, вул. * |
Учасник б/ в ООС |
41 |
Смірнова Людмила Іванівна |
23.04.2021 |
вул. *, в/ч, м. Вінниця |
Учасник б/д в ООС |
42 |
Ільченко Андрій Володимирович |
28.04.2021 |
пр. *,, м. Гадяч |
Учасник б/д в ООС |
43 |
Негоц Андрій Анатолійович |
17.05.2021 |
вул. *, м. Гадяч |
Учасник б/д в ООС |
44 |
Воронцов Віктор Антонович |
27.05.2021 |
вул. *, м. Гадяч |
Уч. б/д |
45 |
Бринзей Роман Іванович |
22.06.2021 |
вул. *, м. Гадяч |
Уч. б/д в ООС |
46 |
Береснєв Антон Борисович |
13.07.2021 |
вул. *, м. Гадяч |
Уч. б/д в ООС |
47 |
Волощук Олексій Юрійович |
06.08.2021 |
вул. *, м. Рівне |
Уч. б/д в АТО |