Дата: 03.12.2020 16:50

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Гадяцької міської ради «Про затвердження Умов проведення конкурсу  з визначення пасажирських перевізників на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, в межах території Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади»

Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, громадян, оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Гадяцької міської ради «Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, в межах території Гадяцької міської об’єднаної територіальної громади».

Проект рішення розроблено з метою регулювання господарських відносин у сфері надання послуг з організації проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу розміщений на офіційному веб – сайті Гадяцької міської ради hadiach-rada.gov.ua.

Пропозиції та зауваження прийматимуться у письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення на адресу розробника: Гадяцька міська рада, м. Гадяч, вул. Лесі Українки, 3.