Відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Миргородського району

Дата: 28.10.2021 16:28

У зв’язку з погіршенням в деяких територіальних громадах Миргородського району епідемічної ситуації, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, 26 жовтня 2021 року, відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Миргородського району Миргородської районної державної адміністрації  Полтавської області. В ході засідання комісії, заслухавши доповідачів, комісія рекомендувала головам територіальних громад забезпечити безумовне виконання  карантинних  (протиепідемічних) додаткових заходів/обмежень та вжити додаткових заходів/обмежень щодо призупинення роботи розважально-масових закладів, освіти, торгівлі, харчування відповідно до «помаранчевої  зони», а Заводській, Комишнянській, Лохвицькій та Гадяцькій територіальним громадам відповідно до рівня «червоної зони» із забороною проведення будь-яких заходів, пов’язаних із скупченням населення (протокол додається).