У Гадяцькій територіальній громаді з’явилися локації «Активного парку» сучасного зразка

Дата: 08.11.2021 11:07

Завдяки Президентській програмі “Активні парки” у дворах багатоповерхівок міста встановлено два багатофункціональні комплекси із гумовим покриттям для занять не менш ніж чотирма ігровими видами спорту. Такий сучасний простір для активного відпочинку створили в дворах будинків № 17-а та № 35 по вулиці Полтавській. Зокрема, на цих локаціях облаштовані: бруси, турніки, координаційна лінія та інший інвентар.

Тепер у гадячан з’явилися нові можливості для доступних занять спортом: не потрібно йти у зал, платити додаткові кошти чи шукати тренера, адже біля кожного об’єкта є табличка з QR-кодом для сканування. Через відеоінструкції, які записували провідні спортсмени та відомі особистості, як молодь, так і старше покоління може виконувати комплекси вправ різної складності.

Таким чином не тільки створено сучасні спортивні осередки, а й забезпечено доступність, комфорт та вибір вправ для занять спортом.