Привітали зі 100-річним ювілеєм

  • 1098

Фото без описуФото без опису

Сьогодні, І7 грудня 2021 року, у Гадяцькій міській територіальній громаді неординарна і дуже приємна  подія: свій 100 – річний ювілей святкує жителька нашого міста Оксана Яківна Кирпа. 100 років - низка історичних подій, 100 років - довгий і тернистий  життєвий шлях із злетами та падіннями, 100 років - море сліз радості та горя, 100 років - мільйони хвилин розчарувань і віри у краще майбутнє, 100 років – ціла епоха.

Така подія є не тільки значущою в житті ювілярки, а й у житті всієї Гадяцької громади, бо саме такі люди є очевидцями багатьох історичних подій, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості. На них потрібно рівнятися нинішньому молодому поколінню.

 Щирі слова привітання та побажання міцного здоров’я, радості та щастя, висловили начальник відділу культури і туризму Гадяцької міської ради Кувшинова Катерина Григорівна та голова Гадяцької міської громадської організації ветеранів війни та праці Київський Анатолій Васильович. Ювілярка щиро дякувала за теплі привітання та подарунки, згадувала про минулі прожиті роки.

Зустріч пройшла у теплій невимушеній обстановці та з дотриманням карантинних вимог.