До уваги внутрішньо переміщених осіб, які шукають роботу

ВАЖЛИВО!    З метою допомогти людям знайти роботу та підтримати бізнес в умовах воєнного часу  Уряд запускає програму допомоги українцям, як вимушено покинули свої домівки через вторгнення росії.

• Ви маєте довідку внутрішньо переміщеної особи, шукаєте роботу або працевлаштувалися самостійно - зверніться до Гадяцької міськрайонна  філії Полтавського обласного центру зайнятості за адресою 37300, м. Гадяч, вул. Шевченка 1а, або за контактними телефонами  0535432888, 0535420553.

• Держава компенсує в розмірі 6500 грн. витрати роботодавцям на зарплату кожній особі, яка змушена була переїхати з власного регіону,   працевлаштованій на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом .

• Документи, необхідні для отримання компенсації (надає роботодавець):

копія наказу про працевлаштування особи;

документ, що підтверджує працевлаштування особи умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом;

відомості про працівників, які є застрахованими особами (прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті);

копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

До відома:  телефони Гарячої лінії Полтавської обласної служби зайнятості

Телефонуйте з понеділка по п’ятницю, з 09:00 до 17:00:

+380934802190, +30954524784; + 30962336163, +30638874605

Кадрову анкету внутрішньо переміщеної особи можна завантажити тут