Оперативна інформація станом на 18 квітня 2022 року

Ситуація в нашій громаді стабільна та контрольована. Всі об’єкти критичної інфраструктури в місті та сільських населених пунктах функціонують.

Рота охорони несе чергування на блок-постах, порядок на вулицях міста та сіл забезпечують правоохоронні органи та рота охорони.

Продовжуємо здійснювати розселення внутрішньо переміщених осіб. За минулу добу прийнято 28 евакуйованих осіб. В м. Гадячі розмістили 6 осіб, з них 1 дитина. 22 внутрішньо переміщених осіб знайшли прихисток у громадах колишнього Гадяцького району. Всього прийнято 1929 чоловік, з них 536 дітей та 36 осіб з інвалідністю. На даний час проживає 1490 осіб, з них 397 дітей та 36 осіб з інвалідністю. З питань поселення на території Гадяцької громади можна звертатися цілодобово за телефон (05354) 3-21-28.

У відділі соціального захисту населення Гадяцької міської ради також продовжуємо надавати гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам.

Комендантська година триває з 21.00 до 05.00. Дотримуйтеся режиму комендантської години та світломаскування у нічний час.

Обов’язково контролюйте місце перебування дітей! Наголошуємо, що воєнний стан – не час для прогулянок.

Просимо усіх жителів громади негайно ховатися в УКРИТТЯ під час повітряної тривоги.

БЕЗ НАГАЛЬНОЇ ПОТРЕБИ НЕ ВИХОДЬТЕ НА ВУЛИЦЮ З ПОЧАТКУ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ ТА ДО ЇЇ ЗАКІНЧЕННЯ!

Цілодобово працюють телефони гарячої лінії (05354) 2-14-29, +380950537714.