7 червня завершується перший етап підтвердження участі в основній сесії Національного мультимедійного тесту

  • 518

Фото без опису

Сьогодні, 7 червня 2022 року, завершується перший етап підтвердження участі в основній сесії НМТ. Станом на восьму годину 7 червня 2022 року спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ», заповнили понад 214 тис. учасників. В Україні тест готові складати майже 190 тис. осіб, за кордоном, а це 23 країни та майже 40 міст – понад 25 тис. учасників.

Другий етап розпочнеться з 21 червня і триватиме до 7 липня. На цьому етапі потрібно остаточно підтвердити місто, країну, а також, у разі необхідності, можна змінити населений пункт.

Можливість завантажити запрошення-перепустку з’явиться після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ (після 12 липня). У запрошенні буде зазначено дату, час і місце складання основної сесії.

Охочі, які до 7 червня не мали змоги підтвердити участі в НМТ, можуть узяти участь у додатковій сесії тестування. Для цього вони мають дотримуватись алгоритму:

  • з 8 до 18 липня підтвердити участь у додатковій сесії тестування;
  • з 1 до 10 серпня надати остаточну інформацію про місто, де їм найзручніше буде проходити тестування;
  • до 12 серпня отримати запрошенняперепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для складання НМТ і датою та часом початку тестування;
  • 16-20 серпня узяти участь у додатковій сесії НМТ.

Крім того, вступники, які не встигли заповнити реєстраційну картку до 19 квітня, матимуть змогу зробити це з 10 червня до 20 червня, таким учасникам буде запропоновано скласти тестування уже в додаткову сесію.