Випускники навчальних закладів Гадяцької громади отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти

Сьогодні, 21 червня 2022 року, випускники навчальних закладів Гадяцької громади отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти.

Дорогі наші випускники!

Саме ви - перші випускники воєнного часу в умовах  повномасштабної війни в Україні, війни за незалежність, війни за життя. Ви - наша надія, наше мирне майбутнє.

Саме ви, як ніхто, сьогодні розумієте, що від вас залежить подальший розвиток країни. Тож впевнено крокуйте у доросле життя, прокладаючи  свій шлях, не дивлячись ні на які перепони.

Нехай ваша доля буде успішною та щасливою, хай дарує вам мудрість та далекоглядність.

Нехай збувається найзаповітніше бажання кожного випускника 2022  року і кожного українця - мир і безхмарне небо без повітряних тривог!

Все буде Україна!

Міський голова Володимир НЕСТЕРЕНКО