Відбулося засідання сесії міської ради

Сьогодні, 30 серпня, під головуванням міського голови Володимира Нестеренка відбулася двадцять сьома чергова сесія Гадяцької міської ради восьмого скликання. Загалом було розглянуто 55 питань, які попередньо опрацьовані на засіданнях постійних профільних комісій.

На початку пленарного засідання міський голова проінформував депутатів про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

Фото без описуУ ході роботи депутати міської ради внесли зміни до бюджету громади та міських Програм, затвердили Тимчасовий порядок виділення й використання коштів з резервного фонду бюджету в умовах воєнного стану, розглянули низку фінансових питань.

Фото без описуОдноголосно підтримано рішення про перейменування в Гадячі вулиці Молодіжна на вулицю Параки Богдана, а також прийнято рішення про впорядкування назв кількох міських провулків.

З усіх розглянутих питань порядку денного було ухвалено відповідні рішення.