Робимо свій внесок у перемогу

Колективи закладів культури Гадяцької громади вже долучилися до акції «Смілива гривня» та почали збирати монети для наших захисників ?

Долучайтесь до акції і ви! Зробіть свій внесок у перемогу, навіть якщо це лише 10 копійок.

Зараз у країні 14 мільярдів монет, які можуть перетворитися на потужну зброю та посилити нашу армію ? Ці монети можуть стати дронами, танками чи машинами бойової піхоти.

Тому Національний банк України разом із партнерами оголосив «мобілізацію» монет. До 31 жовтня триватиме збір коштів на допомогу ЗСУ. Здавати можна розмінні монети 10 та 50 копійок та монети номіналом 1, 2, 5, та 10 гривень. Банкноти в межах акції також приймають ??

? Адреси відділень банків, у яких можна здати зібрані монети, зазначені тут ? https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/

Якою б дріб’язковою не виглядала сума, вона має значення ?? Особливо, коли сотні тисяч і навіть мільйони українців згуртовуються та докладають спільних зусиль ?