Флайтери для дітвори

Зараз особлива увага приділяється помітності найменших жителів громади у темну пору доби.

Щоб запобігти випадків травмування дітей на неосвітлених ділянках доріг в умовах відключення світла, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та команда «Довіри» Полтавщини ініціювали акцію «Стань помітним».

У рамках цієї акції першачків Гадяцької міської територіальної громади забезпечено спеціальними світловідбиваючими елементами. Сьогодні депутат обласної ради Олександр Сухань вручив малечі флайтери у вигляді невеличких підвісок. Їх діти зможуть прикріпити на верхній одяг чи портфелики, і таким чином стати помітнішими в темряві.

Такі світловідбивачі отримає кожен першокласник, а вчителі проведуть роз’яснювальну роботу серед дітей щодо безпеки на дорозі.