Вітаємо творчі колективи Гадяцької громади

Творчі колективи комунального закладу «Гадяцький Будинок культури» Гадяцької міської ради (директор Олександр Олефіренко) взяли участь в обласному огляді-конкурсі народної творчості «Любов виникає з любові», який проводився комунальною установою «Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» Полтавської обласної ради з нагоди відзначення 300-річчя Григорія Сковороди.

Дипломами І ступеня нагороджено народну аматорську театрально-концертну бригаду «Іскра» (кер. Ірина Силенко), зразковий аматорський ансамбль скрипалів «Чарівний смичок» (кер. Валентина Гриб), народний аматорський оркестр духових інструментів (кер. Євген Чайка) та народний вокальний гурт «Тоніка» (кер. Віктор Посенко).

Вітаємо переможців! Бажаємо натхнення, подальших творчих успіхів і нових здобутків!