Скарбничка здобутків Гадяцької міської територіальної громади на обласних олімпіадах поповнилася ще трьома вагомими перемогами.

Цими днями на базі Гадяцького ліцею №3 імені Івана Виговського проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

Змагаючись із найсильнішими юними інформатиками області, гадячанам вдалося продемонструвати гарні знання та чудові результати.

Наші представники вибороли:

учениця 10 класу Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради КОРОЛЬ Тамара – диплом ІІ ступеня;

учень 9 класу Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради УС Артем – диплом ІІІ ступеня;

учень 10 класу Гадяцького ліцею № 2 імені Михайла Драгоманова МИРОНЕНКО Богдан – диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо переможців і бажаємо їм не зупинятися на досягнутому. Дякуємо вчителям інформатики Людмилі Костенко та Тетяні Рубан за підготовку учнів.