Проведено змагання з настільного тенісу команд юнаків та дівчат у залік Спартакіади громад 2022/2023 навчального року

  • 82

 

Фото без опису

30 березня 2023 року відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради за консультаційної і організаційної підтримки комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» на базі Гадяцького опорного ліцею імені Лесі Українки Гадяцької міської ради проведено змагання з настільного тенісу команд юнаків та дівчат залік Спартакіади громад 2022/2023 навчального року.

У змаганнях взяли участь команди, які представляли Гадяцьку, Великобудищанську, Краснолуцьку, Петрівсько-Роменську і Сергіївську територіальні громади.

Результати командного турніру:

І місце виборола команда Гадяцької міської територіальної громади (Гадяцький опорний ліцей імені Лесі Українки Гадяцької міської ради);

ІІ місце – команда Сергіївської сільської територіальної громади (Сергіївський ліцей Сергіївської сільської ради):

ІІІ місце – команда Великобудищанської сільської територіальної громади (Мартинівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великобудищанської сільської ради);

ІV місце – команда Петрівсько-Роменської сільської територіальної громади (Петрівсько-Роменський ліцей імені М.Є.Пігіди Петрівсько-Роменської сільської ради, Середняківська гімназія Петрівсько-Роменської сільської ради );

V місце – команда Краснолуцької сільської територіальної громади (Сватківський опорний ліцей Краснолуцької сільської ради, Краснолуцька гімназія Краснолуцької сільської ради).

В індивідуальних змаганнях найсильнішими стали –

серед дівчат – перша ракетка:

І місце – Голубенко Євгенія, учениця Мартинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Шейко Дар’я, учениця Гадяцького опорного ліцею імені Лесі Українки;

ІІІ місце – Удовиченко Альона, учениця Петрівсько-Роменського ліцею імені М.Є.Пігіди;

Друга ракетка серед дівчат:

І місце – Рогожко Анастасія, учениця Середняківської гімназії;

ІІ місце – Личковаха Вікторія, учениця Сватківського опорного ліцею;

ІІІ місце – Старостенко Вікторія, учениця Мартинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

Серед юнаків – перша ракетка:

І місце – Кутейко Роман, учень Гадяцького опорного ліцею імені Лесі Українки;

ІІ місце – Даниленко Даниїл, учень Сергіївського ліцею;

ІІІ місце – Даниленко Ярослав, учень Мартинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

Друга ракетка серед юнаків:

І місце – Храпаль Станіслав, учень Сергіївського ліцею;

ІІ місце – Кошовий Владислав, учень Гадяцького опорного ліцею імені Лесі Українки;

ІІІ місце – Желізняк Сергій, учень Мартинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

Щиро вітаємо переможниць та переможців спортивних змагань. Нових перемог вам, друзі!

Дякуємо за підтримку і допомогу в організації проведення змагань колективу Гадяцького опорного ліцею імені Лесі Українки Гадяцької міської ради.

 

 

Інформує консультант Гадяцького ЦПРПП Віталій ЛИСЕНКО