Оприлюднення відомостей про кандидатів

Оприлюднення відомостей про результати конкурсу на посаду директора Гадяцького історико - краєзнавчого музею

Відповідно до законів України «Про культуру», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», відділом культури і туризму Гадяцької міської ради 15 липня 2019 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Гадяцького історико-краєзнавчого музею.

08:32 16.07.2019

Оприлюднення відомостей про кандидата на заміщення вакантної посади художнього керівника комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 №955 – відділ культури і туризму Гадяцької міської ради оприлюднює подані кандидатом на заміщення вакантної посади художнього керівника комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради. Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидата можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту: hadiach_kultura@ukr.net.

14:34 12.07.2019

Оприлюднення відомостей про кандидата на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 №955 – відділ культури і туризму Гадяцької міської ради оприлюднює подані кандидатом на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради. Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидата можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронні пошту: hadiach_kultura@ukr.net.

11:31 12.07.2019

Оприлюднення відомостей про кандидата на заміщення вакантної посади директора Гадяцького історико-краєзнавчого музею

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 №955 – відділ культури і туризму Гадяцької міської ради оприлюднює подані кандидатом на заміщення вакантної посади директора Гадяцького історико-краєзнавчого музею. Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидата можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту: hadiach_kultura@ukr.net.

14:54 05.07.2019