Проведені заходи

Проведення заходів з гендерних питань та проблем сім”ї:

1. Методистом методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Т.П.Аколович 05.06.2019 р. проведено  тренінг для класних керівників закладів загальної середньої освіти міста - «Подолання гендерних стереотипів».
  2. Головним спеціалістом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради А.М.Павленко 06.06.2019 р. підготовлено та проведено  Координаційну раду для директорів закладів освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на тему:  Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».
  3. Начальником відділу «Гадяцьке бюро правової допомоги» І.В.Калініченко  06.06.2019 року проведено брифінг для практичних психологів, соціальних педагогів закладів освіти міста - «Профілактичні заходи щодо недопущення насильства стосовно жінки».
  4.  Для заступників директорів з навчально-виховної, виховної роботи  07.06.2019 р. головними спеціалістами відділу освіти, молоді та спорту А.М.Павленко, О.О.Ходатенко, С.М.Майбородою проведено «Круглий стіл»  на тему: «Взаємодія суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству» .