відео

Відбулася п`ятдесят друга позачергова сесія Гадяцької міської ради сьомого скликання (відео)

3 вересня  відбулася п`ятдесят друга  позачергова сесія Гадяцької міської ради сьомого скликання. Причина термінового зібрання - відключення від електроенергії через заборгованість більше 20 міських об`єктів, в тому числі й гуртожитки. Щоб вирішити  проблему,  депутати внесли зміни до Програми фінансової підтримки КП "Гадяч-житло" та  бюджету міста на 2019 рік, а саме – перерахувати 350 тисяч грн на підтримку комунального підприємства. Гроші знімуть із видатків на виконавчий комітет міської ради на придбання основних засобів та коштів, що закріплені на придбання сміттєвих баків.

11:45 04.09.2019

Освітяни Гадяцької ОТГ зібралися на щорічну серпневу конференцію

28 серпня  у  актовій залі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки  зібралася педагогічна громадськість на міську серпневу конференцію педагогічни пхрацівників «Освіта Гадяцької ОТГ на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2018/2019 навчального року та основні завдання на 2019/2020 навчальний рік».

08:53 30.08.2019