відео

У Гадячі відбувся конкурс «Учитель року -  2020»

20 листопада на базі Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -  2020». Цей захід відбувся вже вчетверте у нашому місті. Цьогоріч визначали кращих з кращих у чотирьох номінаціях: "Історія України", "Зарубіжна література", "Початкова освіта" та "Хімія". Всього участь брали 12 педагогів. Переможцями стали: Олекса Бурлай, вчитель хімії Гадяцького обласного наукового  ліцею ім. Є.П. Кочергіна, Ірина Дуван, вчитель зарубіжної літератури Гадяцької СШ №3 ім. Івана Виговського, Ольга Кравченко, вчитель початкових класів Розбишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Максим Бредун, вчитель історії Гадяцької СШ №2 І-ІІІ ступенів ім.Михайла Драгоманова.

10:17:18 22.11.2019

Відбулася сесія Гадяцької міської ради

17 жовтня відбулося засідання п`ятдесят четвертої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання. На порядок денний було винесено 31 питання та різне.

14:45:36 18.10.2019

Відбулася п`ятдесят друга позачергова сесія Гадяцької міської ради сьомого скликання (відео)

3 вересня  відбулася п`ятдесят друга  позачергова сесія Гадяцької міської ради сьомого скликання. Причина термінового зібрання - відключення від електроенергії через заборгованість більше 20 міських об`єктів, в тому числі й гуртожитки. Щоб вирішити  проблему,  депутати внесли зміни до Програми фінансової підтримки КП "Гадяч-житло" та  бюджету міста на 2019 рік, а саме – перерахувати 350 тисяч грн на підтримку комунального підприємства. Гроші знімуть із видатків на виконавчий комітет міської ради на придбання основних засобів та коштів, що закріплені на придбання сміттєвих баків.

11:45:09 04.09.2019