Проведено круглий стіл для вчителів 1-х класів початкової школи закладів загальної середньої освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ Гадяцького району «Перші кроки Нової української школи»

28 лютого 2019 року методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на базі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки проведено круглий стіл для учителів 1-х класів початкової школи закладів загальної середньої освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ Гадяцького району «Перші кроки Нової української школи».

1 вересня 2018 року Нова українська школа стартувала в усіх школах України. Хоч зараз  і здається, що  зміни відбуваються у швидкому темпі – цьому передувала наполеглива праця багатьох освітян. Вже цього року українські першокласники почали отримувати якісно нову освіту.

Фото без описуЗмінюється час. Міняються діти, учителі, батьки. Школа теж змінює свої орієнтири. Ідеальна тиша на уроках відходить у минуле. Головне завдання нової школи – правильно організувати спілкування,   адаптувати дитину до життя. На цьому наголосила методист методичного кабінету Шимка Н.П.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Решотка Л.В. познайомила учасників «круглого столу» з досвідом роботи вчителів закладу освіти.

Метою методичного заходу було обговорення кращих практик, які вчителі використовують на уроках. Учасники «круглого столу» ділилися досвідом роботи в Новій українській школі, мали змогу попрацювати в творчих групах і представити свої проекти. Також присутні ознайомилися з демоверсіями нових підручників для 2-го класу, що беруть участь у конкурсному відборі 2019 року.

Насамкінець обговорено перспективи та плани подальшої роботи.