Очищення влади

Повідомлення про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади»

24 вересня 2021 року у виконавчому комітеті Гадяцької міської ради розпочато проведення перевірки передбаченої Законом України «Про очищення влади» Саченка Станіслава Івановича, який працює у Гадяцькій міській раді на посаді начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Гадяцької міської ради.

10:14:31 24.09.2021

Інформація про результати проведення перевірки Підгайного Івана Олексійовича

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 (зі змінами), виконавчим комітетом Гадяцької міської ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", стосовно Підгайного Івана Олексійовича, який обіймає посаду старости Гадяцької міської територіальної громади у селах Біленченківка, Грипаки, Кіблицьке, Оріханове, Осняги, Островерхівка, Петроселівка, Писарівщина, Рудиків, Степанеки.

10:47:15 12.04.2021

Інформація про результати проведення перевірки Ракочія Віталія Миколайовича

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 (зі змінами), виконавчим комітетом Гадяцької міської ради проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", стосовно Ракочія Віталія Миколайовича, який обіймає посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Гадяцької міської ради.

08:24:41 08.03.2021

16 лютого 2021 року у виконавчому комітеті Гадяцької міської ради розпочато проведення перевірки передбаченої Законом України «Про очищення влади» Ракочія Віталія Миколайовича, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.

14:31:50 23.02.2021

20 січня 2021 року у відділі соціального захисту населення Гадяцької міської ради розпочато проведення перевірки передбаченої Законом України «Про очищення влади» Мельникової Ірини Сергіївни, головного спеціаліста відділу соціального захисту населення Гадяцької міської ради.

12:36:52 20.01.2021

07 грудня 2020 року у виконавчому комітеті Гадяцької міської ради розпочато проведення перевірки передбаченої Законом України «Про очищення влади» Підгайного Івана Олексійовича, старости  Гадяцької міської територіальної громади у селах Біленченківка, Грипаки, Кіблицьке, Оріханове, Осняги, Островерхівка, Петроселівка, Писарівщина, Рудиків, Степаненки.

09:45:50 07.12.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРЕВІРКИ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ»

19 червня 2019 року у відділі культури і туризму Гадяцької міської ради розпочато проведення перевірки щодо Горбун Тамари Миколаївни, головного спеціаліста відділу культури і туризму Гадяцької міської ради, відповідно до Закону України «Про очищення влади».

16:55:05 19.06.2019

02 листопада 2018 року у виконавчому комітеті Гадяцької міської ради розпочато проведення перевірки щодо Смірнової Ірини Анатоліївни, головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва виконавчого комітету міської ради, відповідно до Закону України «Про очищення влади».

16:51:16 02.11.2018