Очищення влади

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРЕВІРКИ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ»

19 червня 2019 року у відділі культури і туризму Гадяцької міської ради розпочато проведення перевірки щодо Горбун Тамари Миколаївни, головного спеціаліста відділу культури і туризму Гадяцької міської ради, відповідно до Закону України «Про очищення влади».

16:55:05 19.06.2019

02 листопада 2018 року у виконавчому комітеті Гадяцької міської ради розпочато проведення перевірки щодо Смірнової Ірини Анатоліївни, головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва виконавчого комітету міської ради, відповідно до Закону України «Про очищення влади».

16:51:16 02.11.2018