Начальник  відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради: Бутенко Станіслав Миколайович

Адреса: вул. Гетьманська, 31, м. Гадяч, 37300

Адреса веб-сайту: : http://gdc.osv.org.ua

Дні прийому:  вівторок 10.00-12.00 год.; середа 15.00-17.00 год.

Положення відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради.pdf (можна скачати тут)

Відповідно до рішення третьої сесії сьомого скликання Гадяцької  міської ради  від 10 грудня 2015 року створено  відділ освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, який розпочав роботу 05 січня 2016 року.

Відділ освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради є структурним підрозділом Гадяцької міської ради, підзвітний і підконтрольний  Гадяцькій міській раді з питань здійснення делегованих йому повноважень - Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, а з питань здійснення контролю за діяльністю підпорядкованих закладів та установ освіти –  правлінню Державної служби якості у Полтавської області, з питань щодо розвитку фізичної культури  і спорту, молодіжної політики – Управлінню молоді та спорту Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

Робота відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, колективів закладів і установ освіти міської територіальної громади спрямована на практичну реалізацію завдань щодо забезпечення  продовження  переходу  на новий зміст і структуру навчання, реалізацію Концепції Нова українська  школа, оптимізацію мережі закладів, забезпечення  системного підвищення  якості освіти на інноваційній основі, подальше формування  здров'язбережувального середовища, формування національно свідомого  громадянина України.

На території Гадяцької міської територіальної  громади функціонує 5 закладів  загальної  середньої освіти, 9 закладів дошкільної освіти та 2 заклади позашкільної освіти.

Головні спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської  ради:

ПАВЛЕНКО Алла Миколаївна,

ЛУКАШ  Любов Іванівна.

E-mail: voms_misto@meta.ua

Структурні підрозділи  відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради:

Централізована бухгалтерія  відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради:

Головний бухгалтер КАЛЕВИЧ Наталія Володимирівна.

E-mail: voms_misto@meta.ua

Господарська група  відділу  освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради:

Інженер ТАРАСЕНКО  Валентина Іванівна