Відділ культури і туризму Гадяцької міської ради

Інформація про результати проведення перевірки Горбун Тамари Миколаївни

Відповідно до пункту 2 частини п'ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей, передбачених пунктом 2 частини п’ятої статті 5 Закону України « Про очищення влади», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03 листопада 2014 року №1100, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 листопада 2014 року за №1385/26162, відділом культури і туризму Гадяцької міської ради проведено перевірку достовірності відомостей, визначених пунктом 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» щодо Горбун Тамари Миколаївни, яка обіймає посаду головного спеціаліста відділу культури і туризму Гадяцької міської ради.

14:04 21.08.2019

Оприлюднення відомостей про результати конкурсу на посаду художнього керівника комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради

Відповідно до законів України «Про культуру», Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01 липня 2016 року №497, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», відділом культури і туризму Гадяцької міської ради 26 липня 2019 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади керівника художнього комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради.

16:35 29.07.2019

Оприлюднення відомостей про результати конкурсу на посаду директора комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради

Відповідно до законів України «Про культуру», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», відділом культури і туризму Гадяцької міської ради 22 липня 2019 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради.

16:31 22.07.2019

Оприлюднення відомостей про результати конкурсу на посаду директора Гадяцького історико - краєзнавчого музею

Відповідно до законів України «Про культуру», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», відділом культури і туризму Гадяцької міської ради 15 липня 2019 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Гадяцького історико-краєзнавчого музею.

16:30 16.07.2019

Оприлюднення відомостей про кандидата на заміщення вакантної посади художнього керівника комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 №955 – відділ культури і туризму Гадяцької міської ради оприлюднює подані кандидатом на заміщення вакантної посади художнього керівника комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради. Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидата можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту: hadiach_kultura@ukr.net.

16:30 12.07.2019

Оприлюднення відомостей про кандидата на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 №955 – відділ культури і туризму Гадяцької міської ради оприлюднює подані кандидатом на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради. Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидата можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронні пошту: hadiach_kultura@ukr.net.

16:29 12.07.2019

Оприлюднення відомостей про кандидата на заміщення вакантної посади директора Гадяцького історико-краєзнавчого музею

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 №955 – відділ культури і туризму Гадяцької міської ради оприлюднює подані кандидатом на заміщення вакантної посади директора Гадяцького історико-краєзнавчого музею. Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидата можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту: hadiach_kultura@ukr.net.

16:27 05.07.2019