Відділ культури і туризму Гадяцької міської ради

Начальник відділу: Кувшинова Катерина Григорівна

16:22 06.12.2020

Туристичні маршрути

Там, де річки Псел і Грунь зливаються в одне, на мальовничій Полтавщині знаходиться колишня гетьманська столиця України - славне місто Гадяч. Саме тут, 22 жовтня 2016 року відбулося відкриття туристичного маршруту «Лесиними стежками».

16:20 15.12.2019

Оприлюднення відомостей про результати конкурсу на посаду художнього керівника комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради

Відповідно до законів України «Про культуру», Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01 липня 2016 року №497, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», відділом культури і туризму Гадяцької міської ради 26 липня 2019 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади керівника художнього комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради.

16:35 29.07.2019

Оприлюднення відомостей про результати конкурсу на посаду директора комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради

Відповідно до законів України «Про культуру», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», відділом культури і туризму Гадяцької міської ради 22 липня 2019 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Біленченківський сільський будинок культури» Гадяцької міської ради.

16:31 22.07.2019

Оприлюднення відомостей про результати конкурсу на посаду директора Гадяцького історико - краєзнавчого музею

Відповідно до законів України «Про культуру», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», відділом культури і туризму Гадяцької міської ради 15 липня 2019 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Гадяцького історико-краєзнавчого музею.

16:30 16.07.2019