Право платників податків на податкову знижку

Право платників податків на податкову знижку

  • Переглядів: 24

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що за результатами 2023 року платники податків мають можливість реалізувати право на податкову знижку  у разі:

Яким чином сплачується єдиний внесок фізичною особою – підприємцем, яка                 в межах одного місяця припиняє підприємницьку діяльність та повторно реєструється?

Яким чином сплачується єдиний внесок фізичною особою – підприємцем, яка в межах одного місяця припиняє підприємницьку діяльність та повторно реєструється?

  • Переглядів: 23

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що відповідно до п. 4 частини першої ст. 4 Законом України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон                 № 2464) платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) є фізичні особи – підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування (крім електронних резидентів (е-резидентів).

Гід державних послуг. Банер