Питання системи обліку публічної інформації

Питання системи обліку публічної інформації

  • Переглядів: 398

                                      КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ П О С Т А Н О В А від 21 листопада 2011 р. N 1277 Київ Питання системи обліку публічної інформації Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є: 1. Затвердити Положення про систему обліку публічної інформації, що додається. 2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям у тримісячний строк забезпечити: - створення, функціонування та ведення системи обліку публічної інформації; - доступ до системи обліку публічної інформації. 3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування забезпечити створення, функціонування та ведення системи обліку публічної інформації. Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ Інд. 70 Положення про систему обліку публічної інформації 

Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію

  • Переглядів: 426

П О С Т А Н О В А КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 13 липня 2011 р. N 740. "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію"

Закон України "Про доступ до публічної інформації"

  • Переглядів: 369

Цей Закон визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес.