Повідомлення про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 05.03.2019 09:25

Виконавчим комітетом Гадяцької міської ради 04.03.2019 відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням сорокової сесії Гадяцької міської ради від 14.11.2018 проведено конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для визначення вартості нерухомого майна, а саме: частин нежитлового приміщенння площею 54,8 кв.м., 19,9 кв.м., 30,4 кв.м., розташованих за адресою: вул. Дружби, 12-З, м. Гадяч, які знаходяться на балансі виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

За результатами розгляду конкурсною комісією поданих учасниками конкурсних пропозицій, переможцем конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності для визначення вартості нерухомого майна, а саме: частин нежитлового приміщенння площею 54,8 кв.м., 19,9 кв.м., 30,4 кв.м., розташованих за адресою: вул. Дружби, 12-З, м. Гадяч обрано юридичну особу – ТОВАРНА БІРЖА «ПОЛТАВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА БІРЖА НЕРУХОМОСТІ».