З життя Гадяцької міської громадської організації ветеранів війни та праці

Дата: 07.03.2019 10:47

5 березня 2019 року Гадяцька міська громадська організація ветеранів війни та праці провела заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня та привітала жінок - членів організації. Переважна більшість цих жінок знаходиться на заслуженому відпочинку, але вони стали учасниками ветеранського руху і приймають активну участь у житті нашого міста. Кожній жінці були вручені весняні квіти.

До привітань долучилася і міська рада в особі секретаря ради Григорія Володимировича Сафонова, який тепло привітав жінок-ветеранів та побажав їм всяких гараздів.

Чудовий концерт, яким порадував жінок вокальний ансамбль "Осіннє золото", та щире спілкувння за чашкою чаю чи кави зі смачними смаколиками були завершенням цього заходу.

За інформацією глови Гадяцької міської громадської організації ветеранів війни та праці А.В. Київського.