Привітання міського голови з 8 Березня

Дата: 07.03.2019 11:29

Шановні гадячанки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди прекрасного свята – Міжнародного жіночого дня 8 Березня!

Це свято відзначається своєю особливою чарівністю і неповторністю, є символом доброти й кохання, радості і тепла. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

Любі наші мами і дружини, доньки, сестри і бабусі, колеги! Саме ви оточуєте близьких людей любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю.

Нехай цей весняний день подарує вам добрі посмішки, увагу близьких і радість нових зустрічей.

Нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких.

Щасливої вам жіночої долі, надійного чоловічого плеча, квітів – прекрасних та духмяних!

Зі святом Весни, Вас дорогі жінки!