Повідомлення про наміри щодо погодження втрат підприємства КПТГ «Гадячтеплоенерго»,  які виникли протягом періоду розгляду розрахунків тарифів на теплову енергію для населення, встановлення та їх оприлюднення, а  саме за період з  10.12.2018 року по 16.02.2019 року

Відповідно до ст. 109 Постанови Кабінету Міністрів України  «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01.06.2011 року № 869, КПТГ «Гадячтеплоенерго» просить погодити  втрати підприємства,  які виникли протягом періоду розгляду розрахунків тарифів для населення, встановлення та їх оприлюднення, а  саме за період з 10.12.2018 року по 16.02.2019 року,  у розмірі 1 783 850,00 грн. (один мільйон сімсот вісімдесят три тисячі вісімсот п’ятдесят гривень 00 копійок) без ПДВ (розрахунок додається).

Пояснення до розрахунку втрат КПТГ «Гадячтеплоенерго», які виникли протягом періоду розгляду розрахунків тарифів для населення, встановлення та їх оприлюднення.

Ст.106-114 Постанови Кабінету Міністрів України  «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01.06.2011 року № 869, передбачено порядок відшкодування втрат ліцензіатів (підприємств), які виникають протягом періоду розгляду розрахунків тарифів, встановлення та їх оприлюднення уповноваженим органом.

10 грудня 2018 року КПТГ «Гадячтеплоенерго» звернулося до Гадяцької міської ради із заявою про встановлення тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води по категоріях споживачів, розрахованих шляхом коригування окремих складових діючих тарифів.

18 грудня 2018 року було виконавчим комітетом Гадяцької міської ради прийнято проект рішення «Про встановлення скоригованих тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів КПТГ «Гадячтеплоенерго»», яке разом з аналізом регуляторного впливу було розміщено на сайті Гадяцької міської ради, а 21 грудня 2019 року у газеті «Гадяцький вісник» опубліковано повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту виконавчого комітету Гадяцької міської ради  «Про встановлення скоригованих тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та постачання  гарячої води по категоріях споживачів КПТГ «Гадячтеплоенерго» на сайті Гадяцької міської ради.

24 січня 2019 року виконавчим комітетом Гадяцької міської ради було прийнято рішення «Про встановлення скоригованих тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів КПТГ «Гадячтеплоенерго»»  № 55.

01.02.2019 року  вищевказане рішення було опубліковане в газеті «Гадяцький вісник».

17.02.2019 року рішення виконавчого комітету Гадяцької міської ради «Про встановлення скоригованих тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів КПТГ «Гадячтеплоенерго»»  № 55 набрало чинності, і починаючи з 17.02.2019 року, КПТГ «Гадячтеплоенерго» розпочало застосування вказаних тарифів.

Отже, розрахунок втрат КПТГ «Гадячтеплоенерго», які виникли протягом періоду розгляду розрахунків тарифів, встановлення та їх оприлюднення проведено за період з 11 грудня 2018 року по 16 лютого 2019 року, із врахуванням фактичного обсягу реалізації теплової енергії для населення за вказаний період та виходячи із різниці, яка виникла між складовими тарифів, затверджених рішенням виконавчого комітету Гадяцької міської ради «Про встановлення скоригованих тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів КПТГ «Гадячтеплоенерго»»   від 24.01.2019 року № 55 від  та діючими на той період.