У Гадячі проведено І етап обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності серед учнів закладів загальної середньої освіти «Веселка»

11 березня 2019 року у кіноконцертному залі «Дружба» проведено І етап обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності серед учнів закладів загальної середньої освіти Гадяцької міської та Сергіївської сільської ради «Веселка».

Фестиваль талантів – це велике свято, на якому юні зірочки показали свої уміння, здібності, подарували хороший настрій та позитивні емоції глядачам та журі конкурсу.

Цього року творчі колективи закладів освіти представили художні номери у вокальному, хореографічному, інструментальному, оригінальному, декламаторському жанрах, які вражали сценічною культурою, оригінальністю творчої манери, артистичністю та емоційністю виконання. Професійне журі у складі викладачів Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського: Горбачик Н.І., Даніленко Л.В., Ляшенко Є.П.; викладача вокалу Гадяцької музичної школи Кокошвілі З.С., методиста методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Шимки Н.П. відзначило високу виконавську майстерність представників творчих учнівських колективів закладів загальної середньої освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ.

Нікого не залишили байдужими яскраві виступи учнів Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 імені Лесі Українки Гадяцької міської ради, Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова, Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.