Поздоровлення міського голови з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 15.03.2019 13:18

з Днем комунальника!

Шановні працівники та ветерани  житлово-комунального господарства!

Від усієї Гадяцької громади щиро вітаю Вас з професійним святом.

Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств, установ і організацій, лікарень, дитячих садків і шкіл.

Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері.

В цей святковий день  бажаю Вам досягнення нових професійних висот, задля позитивних змін вигляду нашого міста.

Необхідно прикласти максимум зусиль, щоб зробити Гадяч більш чистим, впорядкованим, освітленим, квітучим, поліпшити якість водопостачання і водовідведення, утримання будинків та прибудинкових територій.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів в нелегкій, але такій потрібній людям справі!

З повагою, міський голова,   В.О.Нестеренко