Проведено засідання творчої групи практичних психологів та соціальних педагогів міста Гадяча та Сергіївської ОТГ

Дата: 18.03.2019 16:25

Старша група

15 березня 2019 року методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на базі ЗДО № 2 «Берізка» проведено засідання творчої групи практичних психологів та соціальних педагогів міста Гадяча та Сергіївської ОТГ «Використання арт-терапії у роботі практичного психолога з дітьми». Засідання творчої групи розпочала практичний психолог ЗДО № 9 «Дзвіночок» Коломієць О. М., яка розповіла про форми та методи арт-терапії у роботі з дітьми. Практична частина засідання складалася з ряду технік та практик, які було продемонстровано для учасників методичного заходу. А саме: заняття з елементами арт-терапії для дітей молодшої групи: «Подорож до Жовтої Фарби» та фрагмент заняття для старших дошкільників «Картинна галерея» (Остапенко О. В., практичний психолог ЗДО № 2 «Берізка»), техніка «Груповий малюнок на вологому папері» (Павлюк О. П., практичний психолог ЗДО «Веснянка»), техніки гудзикотерапії та піскотерапії, які запропонувала для перегляду Панова Н. В., практичний психолог Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. На завершення Аколович Т.П., методист ММК продемонструвала декілька вправ для особистісного зростання. Висловлюємо подяку директору та колективу ЗДО № 2 «Берізка» за організацію та проведення методичного заходу.