Проведено чергове засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Гадяцької міської ради з питань розгляду документів, поданих кандидатами та затвердження кандидатур для участі

Дата: 20.03.2019 14:27

19 березня 2019 року в приміщенні Гадяцької міської ради проведено чергове засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Гадяцької міської ради. На порядку денному стояло питання про вивчення поданих конкурсантами документів та їх затвердження, а також розроблявся регламент проведення самого конкурсу.

До конкурсного відбору допущено два кандидати: Литвиненко О.С. та Ковінько Л.І.

Місцем проведення конкурсного відбору визначено Гадяцьку спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради (кабінет інформатики). Загальний час відведений одному учаснику – 1 година: написання контрольної роботи (тестові завдання – до 20 хвилин), вирішення ситуаційного завдання (до 10 хвилин) та презентація перспективного плану розвитку освітнього закладу (до 30 хвилин).