Проект рішення виконавчого комітету Гадяцької міської ради «Про погодження розрахунку розміру втрат, що виникли протягом періоду розгляду тарифів для населення, встановлення та їх оприлюднення комунальним підприємством теплового господарства «Гадяч

Дата: 25.03.2019 10:31

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політику у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб, оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету міської ради  «Про    погодження      розрахунку розміру втрат, що виникли протягом  періоду  розгляду тарифів для населення, встановлення та їх оприлюднення комунальним підприємством теплового господарства «Гадячтеплоенерго» та аналіз його регуляторного впливу.

Ціллю прийняття цього регуляторного акту  є     виконання Закону   України « Про теплопостачання», Закону України  «Про житлово-комунальні послуги»  у сфері надання послуг з теплопостачання  та приведення тарифів у відповідність з економічно обґрунтованими витратами підприємства, шляхом включення визначених втрат до тарифів на теплову енергію при наступному їх перегляді.

Проект регуляторного акту та відповідний аналіз регуляторного впливу  проекту рішення  оприлюднено на офіційному веб- сайті Гадяцької міської ради за адресою http://hadiach-rada.gov.ua/.

Зауваження та пропозиції прийматимуться у письмовій формі у місячний термін з дня оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету  Гадяцької міської ради на адресу розробника:  Комунальне підприємство теплового господарства «Гадячтеплоенерго», 37300, м.Гадяч, вул..Полтавська, 17 «а», тел.. 05354 2-25-68.