Вітаємо переможців!

Представники_мiста_та_ОТГ

26 березня 2019 року на базі Диканського районного будинку культури проведено ІІ етап конкурсу-огляду екологічних агітбригад, театрів (шоу) закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Гадяча, Гадяцького, Диканського, Зіньківського, Котелевського, Шишацького районів, Сергіївської та Шишацької об’єднаних територіальних громад.

Захід проводився з метою активізації екологічного руху, виявлення, поширення нетрадиційних форм роботи учнівських колективів у русі за екологічну безпеку, пошуку і розвитку талантів та обдарувань, привернення уваги громадських, державних організацій до екологічних проблем Полтавщини. Програмою конкурсу було передбачено творчий виступ колективів, що відображали тему «Моя маленька Батьківщина».

Приємно, що переможці міського конкурсу-огляду екологічних агітбригад, театрів (шоу) закладів загальної освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ гідно представили місто та ОТГ на зональному етапі обласного конкурсу-огляду.

Виступи команд оцінювало компетентне журі, яке відзначило високий рівень режисури, акторської майстерності, оригінальністю сценаріїв, декорацій, відповідністю костюмів, актуальності порушених у виставах екологічних проблем наших представників.

Ми щиро вітаємо наших переможців: екологічну агітбригаду «Пролісок» Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради (ІІ місце), екологічний театр «Зелений неспокій душі» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради (ІІ місце) та екологічний театр Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради «Едем» (ІІІ місце).

Дякуємо учасникам та керівникам команд за якісну підготовку до ІІ етапу конкурсу-огляду екологічних агітбригад, театрів (шоу), любов до оточуючої природи, бажання працювати задля покращення довкілля.