Нарада «Про підсумки роботи установ культури Гадяцького району. Галузь культура та громада: співпраця, розвиток, завдання на 2019 рік»

29.03.2019 року  була проведена  галузева нарада відділу культури Гадяцької райдержадміністрації  «Про підсумки роботи установ культури Гадяцького району. Галузь культура та громада: співпраця, розвиток, завдання на 2019 рік». Нарада  пройшла  в ККЗ «Дружба». Під час наради  обговорювались актуальні питання, вирішення яких має дуже важливе значення для розвитку культури,  покращення роботи закладів культури та для пошуку нових шляхів по реалізації державної політики у сфері культури.

На порядок денний були винесені такі питання:

1. «Стан розвитку галузі культури в районі, основні напрямки роботи у 2019 році».

Бондаренко С.М. -  перший заступник голови райдержадміністрації.

2. «Про підсумки роботи установ культури району. Галузь культура та громада: співпраця, розвиток, завдання на 2019 рік.

Труш  Л.В. – начальник відділу  культури райдержадміністрації.

3. «Про співпрацю, спільні завдання установ культури району з Гадяцькою міської об’єднаною територіальною громадою.

Кувшинова К.Г. - начальник відділу культури і туризму Гадяцької міської ради.

4. «Про стан пожежної безпеки у закладах культури Гадяцького району. Основні вимоги щодо забезпечення засобами пожежогасіння.

Губський В.В. - начальник Гадяцького РС ГУ ДСНС України у Полтавській області.

5. «Про підсумки творчого звіту аматорських колективів Гадяцького району, присвяченого 250-річчю від дня народження  І.П.Котляревського. Про участь аматорських колективів в обласних оглядах-конкурсах».

Островна Л.В. -  завідуюча відділом  народної творчості Гадяцького РБК.

6. «Про ювілейні та пам’ятні дати 2019 року».

Харагай Т.А. - завідуюча відділом культурно-освітньої роботи та організації  дозвілля Гадяцького РБК.

7. «Про роботу аматорських колективів Ручківського СБК в рамках проведення районного огляду «Де згода в сімействі».

На закінчення  присутні  переглянули виступ колективів Ручківського СБК, який приємно вразив  майстерністю і закоханістю в свою справу  виступаючих.