Чисте довкілля – справа кожного!

Дата: 09.04.2019 09:55

З 25 березня по 25 травня 2019 року проходить щорічна Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля». Кожен із нас може зробити свій вклад у цю благодійну справу: взяти участь в озелененні прибудинкової чи прилеглої території, місць загального користування та відпочинку, наприклад, посадці дерев, створенні нових парків, алей, квітників, а також долучитися до упорядкування меморіалів і братських могил, очищення від сміття природних територій, берегів річок і водоймищ.

Пам’ятаймо про те, що природа – це національне багатство, це наш спадок, який необхідно зберегти й передати наступним поколінням. Закликаємо гадячан долучитися до толок, прибрати хоча б невелику ділянку та допомогти довкіллю. Чисте довкілля – справа кожного!