Проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Гадяцької міської ради

Дата: 11.04.2019 16:37

10 квітня 2019 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради проведено засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Гадяцької міської ради.

Іспит складався з таких етапів:

1.      Тестове завдання.

2.      Ситуаційне завдання.

3.      Презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

В результаті конкурсу перемогу здобула  Ковінько Л.І. з досить незначним відривом від свого опонента Литвиненка О.С.

Наступним кроком є затвердження кандидатури Ковінько Любові Іванівни рішенням сесії Гадяцької міської ради та укладення контракту у відповідності до чинного законодавства України.